Blog

Pożegnanie „Zdobywców Skarbów”


W naszym przedszkolu odbyło się wyjątkowe i pełne wzruszeń uroczyste zakończenie roku dla grupy „Zdobywcy Skarbów”. To niezwykły moment nie tylko dla dzieci, które już niebawem rozpoczną swoją szkolną przygodę, ale także dla rodziców oraz pań, które przez ostatnie lata towarzyszyły im każdego dnia w odkrywaniu świata. Trudno opisać emocje, które towarzyszyły dzisiejszej uroczystości. Były łzy wzruszenia, uśmiechy pełne dumy i mnóstwo pięknych wspomnień. Nasi przyszli pierwszoklasiści zaprezentowali wspaniałe występy artystyczne, a uroczysty polonez zachwycił wszystkich zgromadzonych gości. Nie zabrakło również pamiątkowych prezentów dla absolwentów oraz słodkiego tortu, który był doskonałym zwieńczeniem tego wyjątkowego dnia.

Życzymy Wam odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań, wielu sukcesów, wspaniałych przyjaźni oraz niegasnącej ciekawości świata. Niech szkoła będzie dla Was miejscem pełnym radości, odkryć i spełniania marzeń.Powodzenia na nowej szkolnej drodze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *