PRZEDSZKOLE

Akademia Małego Europejczyka

flower

Collage of children drawing

Przedszkole (wpis do ewidencji)  dysponuje nowoczesnym i przyjaznym wnętrzem, własnym zapleczem kuchennym oraz salami tematycznymi (sala doświadczania świata, sala integracji sensorycznej, pracownia logopedyczna itp.). Na terenie placówki wybudowano cztery nowe plac zabaw. Całość obiektu jest monitorowana. Organem prowadzącym przedszkole jest Fundacja Oświatowa-Europejskie Centrum Edukacyjne w Koszalinie.

divider

 

Covid-19

 

Na podstawie wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego opracowano zestaw dokumentów i procedur jakie obowiązują w placówce podczas opieki nad dziećmi w czasie epidemii. Przestrzeganie zasad dotyczy wszystkich osób wchodzących i przebywających na terenie przedszkola do odwołania. Zainteresowane osoby prosi się o zapoznanie się z poniższymi dokumentami i procedurami. W razie wątpliwości lub pytań proszę kontaktować się za pomocą telefonu nr 508 948 252 lub poprzez e-mail: przedszkole@fundacja-ece.edu.pl.

flower

Od 1 września 2022 r. opłaty za Przedszkole wynoszą:

  • jednorazowe wpisowe – (w tym wyprawka) 300,00 zł
  • opłata stała za jeden miesiąc w wysokości 680,00 zł
  • dzienna stawka żywieniowa w wysokości 15,00 zł
  • inne opłaty – w zależności od korzystania z dodatkowych usług oferowanych przez przedszkole, zgodnie z cennikiem lub indywidualnymi ustaleniami.

 

flower

Przydatne informacje:

Karta zgłoszeniowa

Plan pracy

Kontakt

flower

facebookU nas nie ma nudy – patrz FB

Zapisy

Zapisy

Tel. 508 948 252 lub przedszkole@fundacja-ece.edu.pl. Zapraszamy do naszej siedziby od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00-16.00

aktualności

flower

Galeria zdjęć

 

 

flower

Zapraszamy

poniedziałek-piątek
06.30-16.30