Akademia Małego Europejczyka

Collage of children drawing

Przedszkole (wpis do ewidencji)  dysponuje nowoczesnym i przyjaznym wnętrzem, własnym zapleczem kuchennym oraz salami tematycznymi (sala doświadczania świata, sala integracji sensorycznej, pracownia logopedyczna itp.). Na terenie placówki wybudowano cztery nowe plac zabaw. Całość obiektu jest monitorowana. Organem prowadzącym przedszkole jest Fundacja Oświatowa-Europejskie Centrum Edukacyjne w Koszalinie.

divider

Covid-19

Na podstawie wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego opracowano zestaw dokumentów i procedur jakie obowiązują w placówce podczas opieki nad dziećmi w czasie epidemii. Przestrzeganie zasad dotyczy wszystkich osób wchodzących i przebywających na terenie przedszkola do odwołania. Zainteresowane osoby prosi się o zapoznanie się z poniższymi dokumentami i procedurami. W razie wątpliwości lub pytań proszę kontaktować się za pomocą telefonu nr 508 948 252 lub poprzez e-mail: przedszkole@fundacja-ece.edu.pl.

ZMIANA CZESNEGO

Szanowni Państwo

W związku z decyzją o przedłużeniu zamknięcia placówek oświatowych i opiekuńczych, sytuacja rodziców/opiekunów dzieci, ale również podmiotów realizujących wychowanie i opiekę nad dziećmi jest bardzo trudna. Zarząd Fundacji Oświatowej-Europejskie Centrum Edukacyjne w Koszalinie jako organ prowadzący Przedszkole „Akademia Małego Europejczyka” uwzględniając wszystkie aspekty zaistniałej sytuacji oraz wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom podjął decyzję o obniżeniu w kwietniu br. czesnego do kwoty 400 zł. Rodzice/opiekunowie dzieci pozostających pod opieką przedszkola w miesiącu kwietniu br. są zobowiązani do uiszczenia opłat na dotychczasowych zasadach. Podstawowym zadaniem organu prowadzącego, pomimo sytuacji kryzysowej jest utrzymanie zatrudnienia personelu przedszkola oraz zapewnienie Państwa dzieciom edukacji i opieki po zakończeniu pandemii.

Ryszard Modzelewski
Prezes Zarządu Fundacji

Koszalin, 8 kwietnia 2021 r.

flower

Od 1 września 2020 r. opłaty za Przedszkole wynoszą:

• jednorazowe wpisowe – (w tym wyprawka) 300,00 zł
  • opłata stała za jeden miesiąc w wysokości 600,00 zł
  • dzienna stawka żywieniowa w wysokości 14,00 zł
  • inne opłaty – w zależności od korzystania z dodatkowych usług oferowanych przez przedszkole, zgodnie z cennikiem lub indywidualnymi ustaleniami.

Przydatne informacje:

Plan pracy

facebookU nas nie ma nudy – patrz FB

Zapisy

Tel. 508 948 252 lub przedszkole@fundacja-ece.edu.pl. Zapraszamy do naszej siedziby od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00-16.00

poniedziałek-piątek
06.30-16.30